Перейменування вулиці 2017 рік

Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Совки» та громада мікрорайону «Совки» розглянули можливість перейменування назви вулиці Кіровоградської, що розташована в Солом’янському та Голосіїському районах м. Києва, на назву на честь вулицю Аманда Струве, вирішили висловити свою думку щодо цього перейменування.

Вулиця Кіровоградська розташована на території органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Совки», що пітверджується рішенням Київської міської ради № 356/516 від 24.04.2003 року.

Згідно статті 14 Закону України «Про органи самоорганізації населення»:  орган самоорганізації  населення має наступні повноваження вносити у встановленому  порядку  пропозиції  до  проектів культурного розвитку відповідних  адміністративно-територіальних  одиниць.

Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Совки» разом з громадою мікрорайону та жителями вулиці Кіровоградської провів обговорення запропонованої Вами нової назви вул. Кіровоградська та категорично наполягає на відхиленні нової назви вулиці імені Аманда Струве, оскільки це суперечить інтересам мешканців мікрорайону «Совки» з огляду на наступнє:

Аманд Струве є російським військовим інженером, який в 1867 році  керувавав будівнитцвом залізничного моста через річку Дніпро. Крім вищезазначеного мостом Аманд Струве також керував будівництвом Бородинского, Москворецкого, Кримського та Краснохолмского мостів у Москві; та Литейного мосту в Санкт-Петербурзі. Проте, Аманд Струве не має жодного відношення до мікрорайону Совки, а особливо до вул. Кіровоградської.

Громада мікрорайону Совки вирішила запропонувати інший варіант нової назви вулиці Кіровоградської – вулиця імені ВОЛОДИМИРА БРОЖКА.

Володи́мир Сергі́йович Брожко — солдат Збройних Сил України. Народився 3 лютого 1989 року у м. Києві, мешкав на вул. Купянській в мікрорайоні Монтажник Солом’янського району м. Києва.

Володи́мир Брожко був розвідником 8-го окремого полку спеціального призначення, який підпорядкований Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України, що входить до складу Об’єднаних сил швидкого реагування.

7 липня 2015 року військовики контролювали ділянку вздовж річки Сіверський Донець з метою недопущення спроб незаконного перевезенням вантажів. Близько полудня біля села Лопаскине Новоайдарського району — неподалік міста Щастя, військовий «КамАЗ» був обстріляний терористами із автоматів та гранатометів. Під час перестрілки Володимир загинув (йому було лише 26 років), троє військовиків зазнали поранень.

10 липня 2015-го похований в місті Київ на Совському кладовищі.

23 вересня 2015 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом За мужність III ступеня (посмертно)

У жовтні 2016-го в Голосієвому відкрито меморіальну дошку Володимиру Брожку.

Громада мікрорайону Совки одностайно підтримала нову назву вулиці імені ВОЛОДИМИРА БРОЖКА, оскільки багато совчан особисто були знайомі з Володимиром за його життя та вважають, що саме таким чинном можливо увіковічнити пам’ять героя.

Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Совки» разом з громадою мікрорайону вважає, що вулиця Кіровоградська має бути перейменована на честь ВОЛОДИМИРА БРОЖКА, який ціною власного життя,  захищаючи батьківщин став нашим героем. Його житевий подвиг мають пом’ятати наступні покоління мешканців мікрорайону Совки та Монтажник.

Додатки: Копії сторінки з вікіпедія та книги памяті полеглих за Україну.

Перейменування вулиці Кіровоградська на вулицю імені Володимира Брожка

З березня місяця на сайті КМДА розпочалось голосування з приводу перейменування вулиці Кіровоградська на вулицю імені В.Брожка.

Всіх небайдужих мешканців нашого району просимо проголосувати на сайті КМДА, для цього потрібно :

1.  Зайти на сайт КМДА  http://kievcity.gov.ua/

2. Зареєструватись.

Потрібно зайти за посиланням «реєстрація» та заповнити поле «анкета» http://kievcity.gov.ua/join/

3. На сайті КМДА вибираємо пункт «обговорення перейменування вулиці» http://projects.kievcity.gov.ua/

4. В пункті «обговорення перейменування вулиць» вибираємо   — «обговорення щодо перейменування вулиці Кіровоградської у Голосіївському районі міста Києва на вулицю Володимира Брожка»

Ім’я Володимира Брожка варто увічнити в рідному районі назвавши в честь його вулицю, адже він віддав за нас своє життя.

12 квітня 2017 р. перейменування вулиці Кіровоградської у голосіївському районі міста Києва на вулицю Володимира Брожка

У зв’язку з перейменування вулиці Кіровоградської на вулицю імені Аманда Струве, ОСН «Совки» запропонував перейменувати вулицю Кіровоградську на вулицю імені Володимира Брожка, який мешкав в нашому районі та ходив до 121 школи.

В 2014 році Володимир Сергійович Брожко — солдат Збройних Сил України. Загинув 7липня 2015року,нагороджений орденом «За мужність третього ступеня» (посмертно).

З березня місяця по 1 травня на сайті «КМДА» розпочалось голосування з приводу перейменування вулиці Кіровоградської на вулицю імені Володимира Брожка.

Всіх небайдужих мешканців нашого району просимо проголосувати на сайті «КМДА», для цього потрібно:

⊙Зайти на сайт «КМДА» та зареєструватись,заповнивши поле «анкета».

⊙На сайті вибираємо пункт «Обговорення перейменування вулиць».

⊙Далі вибираємо пункт «Обговорення щодо перейменування вулиці Кіровоградської у голосіївському районі міста Києва на вулицю Володимира Брожка».