Ремонт вулиці Охтирської

02 червня 2019 року, у Совках відбувається довгоочікувана подія – ремонт вулиці Охтирської. Нарешті справа зрушилася з місця.

Все почалося ще у 2016 році, коли нами було поставлено за мету — домогтися ремонту вулиці Охтирської.

Квітні місяці цього року прийшов лист із Солом’янської РДА, де повідомлялося, що наше звернення щодо ремонту вулиць мікрорайону адміністрацією підтримано та направлено до Департаменту транспортної інфраструктури. Згодом ми отримали і таке очікуване повідомлення з Київавтодору, про те, що сформований та затверджений план поточного ремонту проїжджої частини вулиці Охтирської на 2019 рік, загальною площею 2000 кв.м , та ремонту частини вулиці Каменярів (100 кв.м). Роботи заплановані на червень місяць.

Хочемо щиро подякувати всім небайдужим, хто піднімав питання про ремонт доріг у Совках. А саме таким активістам, як Климець Ольга та Литвин Лідія, які ініціювали збір підписів під зверненням до народного депутата Ємця, були у нього на прийомі, розповідали, показували йому фото та відео вулиці Охтирської. На різних етапах допомагали і допомагають Геннадій та Оксана П’ятигорські, Олена Федорченко та Вероніка Залюбовська, а також дякуємо всім тим, хто долучався до підняття конкретної нагальної проблеми.

Це ще раз доводить, що тільки згуртувавшись разом можна отримати позитивний результат. Ми не будемо зупинятися, працюємо далі, адже попереду ще багато роботи.

Забігаючи наперед, скажу, що мешканцями піднято актуальне питання про встановлення дорожніх знаків на вулицях Совок, що відносяться до «Вулиць і доріг місцевого значення». Так, Сергієм Довганенком ґрунтовно підготовлено листи про встановлення необхідних обмежувальних дорожніх знаків, які вже направлені ОСНом до відповідних інстанцій.