План роботи ОСНу

ПЛАН роботи ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» на 2017 рік

 

На 2017 рік основним завданням для ОСНу є:

1. Контроль за будівництвом автомагістралі, яка з’єднає просп. В. Лобановського з аеропортом «Київ», зокрема, контроль встановлення надземного переходу від маленького ставка до Совського цвинтаря, проїзд на регульованому перехресті вул Крутогірної та Колоскової, відновлення доріг та встановлення шумозахисних екранів. (Відповідальні: Т.Столітня, І.Бойко, І.Цалко, Т.Петренко, В.Беліков, О.Олексієнко).

2. Контроль виконання робіт із водовідведення та водопостачання (Відповідальні: Т.Столітня, А.Сорока, М.Юрченко, А.Савицький).

3. Контроль за проведенням ремонту вулиці Охтирської, на якій в бюджеті закладені кошти. Ремонт решти вулиць здійснюватиметься після заміни мереж водопостачання, що планується розпочати у цьому ж році (Відповідальні: О.П’ятигорська, А.Сорока, С.Іващенко, В.Беліков).

4. Контроль за розробленням проекту «Совський парк», який простягатиметься від Турецького містечка вздовж вулиць Івана Пулія, Бориса Гаріна до вул. Колоскової, у співпраці з депутатом Київради Андрієм Тарановим (Відповідальні: А.Вислоух, О.Хромцова, О.Олесієнко, І.Цалко).

5. Завершення встановлення світлофорного об’єкту на перетині вул. Кайсарова та вул.

Каменярів (Відповідальні: О.Хомка).

6. Порушити питання перед Київською державною адміністрацією щодо надання дозволу на безкоштовне отримання місця на Совському цвинтарі для поховання померлих мешканців Совок (Відповідальні: Ю.Галушко, О.Головко, І.Тарасюк).

7. Порушити питання перед Державною авіаційною службою України та іншими відповідними структурами про заборону здійснення нічних польтів із Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) з 23:00 до 7:00 та заборону використання літаків, потужність яких під час їх зльоту та посадки перевищує встановлені шумові норми. (Відповідальні: Д. Резніченко, В.Залюбовська, А.Савицький).

8. Сприяння у наданні допомоги малозабезпеченим, інвалідам та ветеранам. (Відповідальні: Т.Алєксєєнко, Т.Петренко, О.Сафіна, М.Савицька).

9. Контроль за благоустороєм мікрорайону. (Відповідальні: В.Косарева, О.Головко, Ю.Галушко, А.Савицький).

10. Сприяння у наданні допомоги школі № 121 та дитячому садочку № 313 за рахунок  депутатських фондів депутатів Київської міської ради А.Тарановим та О.Руденком. (Відповідальні А.Вислоух, В.Залюбовська, О.Федорченко).

11. Вдосконалення інфраструктури мікрорайону шляхом залучення інвесторів до будівництва нового поштового відділення № 138, продуктового магазину, аптечного пункту. (Відповідальні: А.Сорока, О.Савицький),

12. Вдосконалення інфраструктури мікрорайону шляхом участі ОСНу у Київському міському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування за Програмою «Комплексне облаштування скверу по вулиці Каменярів, у мікрорайоні Совки. (Відповідальні: О.П’ятигорська, Н.Сухомудренко, А.Вислоух, А.Савицький),

13. Підготовка та подання проекту для отримання статусу заповідного урочища «Совська Пронька», що знаходиться між вулицями Колосковою та вул. Сигнальною. (Відповідальні: О.Федорченко, О.Головач).

 

Керівник ОСН

«Комітет мікрорайону «Совки»                                                Т.В. Столітня