Звіт діяльності комітету 2016

Звіт керівника

ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» СТОЛІТНЬОЇ Т.В. за 2016 рік

 

Основне завдання ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» (далі — ОСН) — це створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення.

У 2016 році ОСН проводив свою роботу за такими напрямами:

На 2016 рік із міського бюджету на цільову програму каналізування було виділено 2 млн грн. Нове керівництво ОСНу за сприяння депутатів Київради Андрія Таранова та Олексія Руденка домоглося надання додаткових коштів із бюджету на каналізування у розмірі ще 2 млн грн та на водопостачання 650 тис. грн (виготовлення проектної документації). Прокладено каналізаційні мережі на значній частині вулиць Ясної, Рибної та пров. Рибного. (Відповідальні: Т.Столітня, А.Сорока, М.Юрченко, С.Іващенко).

ОСН вперше з моменту утворення (з 2003 р.) взяв участь у Київському міському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, на якому нами була представлена Програма «Комплексне облаштування скверу по вулиці Каменярів, у мікрорайоні Совки. За результатами конкурсу наш ОСН посів 2-е місце серед ОСНів міста та отримав 60 тис.грн (Відповідальні: О.П’ятигорська, Н.Сухомудренко, А.Вислоух, А.Савицький).

Реагуючи на численні звернення мешканців Совок про відсутність інформації щодо будівництва під’їзної автомобільної дороги, яка з’єднає просп. В. Лобановського з аеропортом «Київ», та розпочатого будівництва по вулиці Крутогірній 11а та 11б нами направлено ряд запитів до Київської міської адміністрації та відповідних структур. В КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» відбулася робоча зустріч за нашої участі, на якій були погоджені наші пропозиції, зокрема, про встановлення надземного переходу від маленького ставка до Совського цвинтаря, проїзд на регульованому перехресті вул Крутогірної та Колоскової, відновлення доріг та встановлення шумозахисних екранів. (Відповідальні: Т.Столітня, І.Бойко, І.Цалко, Т.Петренко, В.Беліков).

Направлено пропозицію до комісії КМДА з перейменувань щодо зміни назви вулиці Кіровоградської на імені Володимира Бражка, загиблого в АТО та похованого на Совському цвинтарі героя-розвідника, який мешкав на вулиці Куп’янській, що поруч із Кіровоградською. (Відповідальні: Т. Столітня, А.Вислоух).

Благоустрій мікрорайону. Налагоджена співпраця із відділом по благоустрою Солом’янської РДА та «Зеленою зоною». Розроблено ряд заходів із покращення благоустрою мікрорайону. (Відповідальні: В.Косарева та представники всіх вулиць).

Депутатами Київської міської ради А.Тарановим та О.Руденком було надано адресну допомогу за рахунок депутатських фондів загальноосвітній школі № 121 у розмірі 41 844 грн та дитячому садочку № 313 у розмірі 30 000 грн. (Відповідальні А.Вислоух, О.Федорченко, В.Залюбовська, І.Тарасюк, І.Турович).

Подано проект на конкурс бюджету участі під назвою «П’єр де Кубертен – «О спорт, ти — мир!», метою якого є отримання коштів для облаштування багатофункціонального спортнивного майданчика біля загальноосвітної школи № 121 для безкоштовної та доступної можливості зайняття спортом (футболом, волейболом, тенісом) для всіх мешканців мікрорайону Совки. (Відповідальні: О. Федорченко, Д.Резніченко).

ОСН взяв активну участь у підтримці проекту «Совський парк», який простягатиметься від Турецького містечка, вздовж вулиць Івана Пулія, Бориса Гаріна до вул. Колоскової. Автором вищезазначеного проекту є обраний совчанами депутат Київради Андрій Таранов (Відповідальні: А.Вислоух, О.Хромцова, О.Олексієнко).

 

Керівник ОСН

«Комітет мікрорайону «Совки»                                                Т.В. Столітня